REZERWUJ POBYT
SPRAWDŹ JESIENNE PAKIETY

JESIENNY RODZINNY CZAS

W SOPOCIE

WSPÓLNE JESIENNE CHWILE

Jesień nad Bałtykiem jest równie magiczna, jak lato. Możecie być pewni, że w Radisson Blu Hotel, Sopot żaden członek Waszej rodziny nie zazna nudy. Gwarantuje to zarówno atrakcyjna oferta, jak i okoliczne tereny, które przybierają piękne złote kolory jesienią i gwarantują liczne aktywności,

RODZINNY WYPOCZYNEK

Warto poznać mniej oczywiste oblicze Bałtyku i cieszyć się rodzinnym czasem bez walki o miejsce na plaży i kolejek po lody. Gwarantujemy, że Waszym dzieciom na długo w pamięci pozostanie obraz złotej polskiej jesieni. Szaleństwa w strefie basenowej to gwarancja zdrowia i pogody ducha dla całej rodziny.

NASZA JESIENNA OFERTA

CO ZAWIERA PAKIET?

od 568 zł/doba

Nielimitowany dostęp do strefy basenowej oraz saunarium

Noclegi ze śniadaniem

Obiadokolacje w restauracji hotelowej (napoje dodatkowo płatne)

Możliwość korzystania z rowerów i kijów do nordic walking

REZERWUJ POBYT

lub skontaktuj się z nami bezpośrednio

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, dotyczące m.in Covid-19 znajdziesz na stronie Radisson Blu Hotel, Sopot.

  • Minimalny czas pobytu: dwie doby
  • Wymagana zaliczka za pierwszą dobę lub gwarancja kartą kredytową
  • Oferta z możliwością anulacji (najpóźniej dzień przed przyjazdem, do godziny 12:00)

WAŻNE INFORMACJE

Skorzystajcie z naszej wypożyczalni rowerów i wybierzcie się na wspólną wycieczkę po otaczających hotel zalesionych terenach rekreacyjnych. Zawsze dobrym pomysłem jest też spacer po znajdującej się zaledwie 250 m od hotelu plaży z czystym, białym piaskiem. Przy hotelu na dzieci czeka wyjątkowy plac zabaw w formie statku piratów.

JESIENNA ZABAWA

POZNAJ ATRAKCJE DLA DZIECI
POZNAJ OFERTĘ SPA&WELLNESS

W razie niepogody do dyspozycji macie brodzik i basen pływacki, gdzie nad bezpieczeństwem czuwa ratownik. Najmłodsi mogą też skorzystać z wewnętrznego placu zabaw Kids Club oraz licznych bezpłatnych zajęć prowadzonych przez wykwalifikowane animatorki. A w czasie, gdy maluchy będą się bawić, rodzice mogą odnaleźć swoje chwilę relaksu, korzystając z bogatej oferty strefy SPA&Wellness, w której czekają na nich liczne zabiegi pielęgnacyjne, jacuzzi i saunarium.

Sił do wspólnych zabaw dodadzą Wam pyszne i zdrowe posiłki w restauracji à la carte, oferującej m.in. specjalne menu dla dzieci. Restauracja dysponuje fotelikami do karmienia, a także jednorazowymi śliniaczkami. Możemy również podgrzać gotowy posiłek czy wodę na mleko.


Wypocznijcie w rodzinnych, nowoczesnych apartamentach zapewniających odpowiednią przestrzeń i komfort nawet 7-osobowej rodzinie. Na życzenie naszych Gości zapewniamy wiele udogodnień dla dzieci, takich jak podgrzewacz do butelek, nocnik lub nakładkę na sedes czy wanienkę. Posiadamy także pościel w mniejszym rozmiarze.Jesienne, wspólne chwile czekają w miejscu stworzonym specjalnie dla Was!


WSPÓLNE JESIENNE CHWILE

SPRAWDŹ NASZĄ RESTAURACJĘ
SPRAWDŹ NASZE POKOJE

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

RADISSON BLU HOTEL, SOPOT

Bitwy pod Płowcami 54

81-731 Sopot, Poland

T: +48 58 670 35 35


reservations.sopot@radissonblu.com

WYZNACZ TRASĘ